Plasticon Composites
światowy lider w dziedzinie rozwiązań
z zakresu produktów odpornych na korozję

Kim jesteśmy?

Plasticon Composites to obecnie międzynarodowa grupa złożona z firm pozyskanych na drodze przejęcia.

Czym się zajmujemy?

Projektowanie, produkcja i montaż instalacji rurowych z GRP, zbiorników oraz innego sprzętu charakteryzującego się wysoką odpornością na korozję i działanie substancji chemicznych.

Wizja

Nasz zespół charakteryzuje pasja i dążenie do doskonałości oraz wykorzystanie wszystkich atutów firmy.

Praca

Jako czołowy producent specjalistycznych produktów z GRP, firma Plasticon Composites cały czas szuka sposobów usprawniania swojej działalności, aby utrzymać wypracowaną pozycję. Nasz sukces oparty jest na wiedzy, a kluczem do tego sukcesu są ludzie.

Nieustanny rozwój


Dołącz do zespołu i przyczyń się do utrzymania wiodącej pozycji Plasticon Composites na rynku światowym!

Oferujemy szeroki wachlarz produktów: od instalacji rurowych po zbiorniki i złożone instalacje technologiczne na indywidualne zamówienie.

To co nas wyróżnia:

bliska współpraca z klientami,

połączone siły i występowanie pod jednym znakiem Plasticon Composites,

zróżnicowana oferta poprzez dostarczanie szerokiej gamy możliwych rozwiązań,

dostarczanie innowacyjnych produktów i usług w zakresie kompozytów i tworzyw sztucznych poprzez skupienie się na badaniach i rozwoju naszych produktów oraz poprawie ich efektywności.

Benefity


STABILNE ZATRUDNIENIE
Średni staż pracy w firmie wynosi 5 lat. Szanujemy ludzi z potencjałem - zespół funkcjonujący w oparciu o takie osoby buduje większe poczucie bezpieczeństwa i lojalności wobec firmy, a także powoduje wzrost zaangażowania w pracę.

WŁASNE CENTRUM SZKOLENIOWE
Jedynie doskonale wykwalifikowani pracownicy są w stanie produkować wyroby najlepszej jakości i dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Dlatego też stworzyliśmy własne centrum szkoleniowe, dzięki któremu członkowie naszego zespołu mogą pomagać innym pracownikom i firmie w osiąganiu najlepszych efektów.

UBEZPIECZENIE GRUPOWE I PROGRAM EMERYTALNY
Nasi pracownicy mają możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie w PZU oraz do pracowniczego programu emerytalnego Pogodna Przyszłość z uwzględnieniem korzystnych warunków finansowych.

KARTA MULTISPORT I DODATKOWE BENEFITY
Zachowanie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem jest bardzo ważne. Współfinansujemy zakup pakietu sportowego i umożliwiamy łatwe korzystanie z dostępnych obiektów sportowych. Dla naszych pracowników przygotowaliśmy też szereg dodatkowych przywilejów:

premia roczna,

świadczenia wczasowe,

paczki świąteczne, bony / karty podarunkowe z okazji świąt,

dopłata do posiłków dla pracowników produkcyjnych,

dopłata do karty Multisport,

dopłata do karnetu na mecze żużlowe,

spotkania integracyjne.

Nasza misja:

„Dostarczać rozwiązania i usługi w zakresie przechowywania i przetwarzania materiałów o wysokim współczynniku korozyjności z wykorzystaniem kompozytów.”